Popularne zabiegi podologiczne

W dzisiejszych czasach dla wielu kobiet (i nie tylko) wygląd jest rzeczą priorytetową. Jak się okazuje dbamy nie tylko o twarz, włosy czy figurę, ale również o… stopy. Coraz częściej w gabinetach kosmetycznych oferowane są zabiegi z dziedziny podologii i pielęgnacji stóp. Zaraz, zaraz, podologia? A co to takiego?

Podologia (klik ➤ wikipedia.org / Podologia / info) jest dziedziną nauki oraz wiedzy z zakresu zarówno medycyny, jak i kosmetologi, której celem jest diagnozowanie zniekształceń, wad, a także nieprawidłowości funkcjonowania naszych stóp. Ponadto zajmuje się ona pielęgnacją tych jakże istotnych części ciała, które narażone są na ciągłe działanie przeróżnych szkodliwych czynników. Tylko najlepszy salon kosmetyczny jest w stanie zaoferować zabiegi mające na celu poprawę wyglądu i funkcjonowania stopy.

Takim salonem z pewnością jest katowicki „Eco Clinic”, któremu zaufało już wielu ludzi. Do „Eco Clinic” najczęściej zgłaszają się osoby mające problem z takimi dolegliwościami, jak: grzybica stóp, pękające pięty, wrastające paznokcie, nagniotki itp. Katowicki salon słynie z wyśmienicie wyszkolonej kadry pracowników, która po prostu zna się na swojej robocie. W „Eco Clinic” pracuje niejedna profesjonalna kosmetyczka, jak to na prestiżowe Katowice przystało. Salon oferuje nam bezpłatną konsultację podogoliczną, podczas której możemy porozmawiać z profesjonalistą o swoich stopach i poradzić się go w kwestiach dalszego leczenia lub pielęgnacji (klik ➤ swiaturody.com / kosmetyczka / Katowice). W salonie bardzo często wykonuje się podstawowy zabieg podologiczny, czyli zestaw pielęgnacyjny, w którego skład wchodzi kąpiel w ziołach, peeling, masaż, obcinanie i szlifowanie paznokci, ścieranie skóry oraz usuwanie zrogowaceń i skórek. Ponadto „Eco Clinic” ma w swojej ofercie różne zabiegi dotyczące wrastających paznokci, takie jak opracowanie wrastającego paznokcia wraz z tamponadą, a także założenie klamry plastikowej lub drutowej. W salonie tym można też oczyścić lub usunąć paznokieć, który został zmieniony chorobowo lub też zrekonstruować płytkę za pomocą masy leczniczej. „Eco Clinic” oferuje także usuwanie odcisków, modzeli, kurzajek, zrogowaceń oraz krwiaków podpaznokciowych. Słynie on również z zakładania profesjonalnych opatrunków, opracowywania popękanych pięt, pielęgnacji stóp osób chorujących na cukrzycę, zabiegów parafinowych oraz kuracji złuszczająco-regenerującej. Warto także wybrać się tam po prostu w celu pomalowania paznokci, wykonania hybryd lub żelowych płytek. Z pewnością każda, nawet najbardziej wymagająca osoba będzie zadowolona z usług jakie oferuje „Eco Clinic”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *